Restauracja NUTA

W NUCIE nic nie jest przypadkowe. To restauracja fine dining w Warszawie, w której wszystko tworzy harmonijną całość.

Nazwa nawiązuje do wyjątkowej kompozycji nut smakowych, których nasi goście mogą doświadczyć, delektując się każdym, przyrządzonym w restauracji daniem. To również ukłon w stronę wyjątkowej idei note-by-note (nuta do nuty), czyli dziedziny nauki, wywodzącej się z kuchni molekularnej, która jest wielką inspiracją i pasją naszego Chefa. Łączy artyzm kulinarny z rzemiosłem kucharskim tworząc niepowtarzalne dania.

Eventy w NUCIE

NUTA restauracja Warszawa to idealne miejsce na kulturalne, biznesowe i prywatne eventy dla wymagających gości, którzy chcą odkryć świat fine diningu i spróbować nietuzinkowych, wyjątkowych smaków.

Każdy z organizowanych w naszej restauracji eventów wyceniamy indywidualnie, po ustaleniu szczegółów dotyczących spotkania. Jeśli zależy Ci na tym, by zrobić niesamowite wrażenie na swoich gościach, zapraszamy do NUTY – uraczymy Was wspaniałym koncertem niezapomnianych smaków i aromatów.

Koncert smaków przy historycznym Trakcie Królewskim

Restauracja NUTA Warszawa została dopracowana w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Restauracja zlokalizowana jest w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów stolicy – w nowoczesnym i prestiżowym budynku Ethos, mieszczącym się przy placu Trzech Krzyży.

W bliskim sąsiedztwie naszej restauracji znajdują się placówki dyplomatyczne, budynki rządowe, a także luksusowe hotele, eleganckie butiki i ważne obiekty kulturalne. Jesteśmy przekonani, że miejsce to idealnie współgra z ideą i wartościami, które nam przyświecają.